२०८० वैशाख ६-आजको दिन तपाईंका लागि कस्तो रहला ? - Nepal Frontline
Latest
img

२०८० वैशाख ६-आजको दिन तपाईंका लागि कस्तो रहला ?

आज २०८० साल वैशाख ६ गते बुधवार,सन् २०२३ अप्रिल १९ तारिख ।

मेष – ARIES
चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ-   आज तपाईको लागि अनुकूल दिन रहेको छ र परोपकारी कार्यमा तपाईको रुचि बढ्नेछ। धार्मिक कार्यक्रममा सहभागी हुने अवसर मिल्नेछ । घरपरिवारमा भजन–कीर्तन, पूजा–पाठ आदिको आयोजना गर्न सकिनेछ, जसमा परिवारका सदस्यहरुको आउने–जाने क्रम जारी रहनेछ । शुभ रङ्ग रातो , शुभ अकं ९

वृष – TAURUS
इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो-  आजको दिन तपाईको लागि सकारात्मक परिणाम ल्याउने छ।  व्यापारमा राम्रो उछाल आउनेछ ।  अत्यावश्यक काम पूरा गर्ने प्रयास गर्नुहोस्, नत्र पछि समस्या आउन सक्छ।  साझेदारीमा काम गर्दा केही उपलब्धि मिल्नेछ। शुभ रङ्ग सेतो , शुभ अकं ६

मिथुन – GEMINI
का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह-   केही लाभदायक योजनाहरूबाट राम्रो लाभ प्राप्त हुने अपेक्षा गरिएको छ र आर्थिक दृष्टिकोणले आजको दिन कमजोर रहनेछ। लेनदेनको मामिलामा, तपाईंले कुनै पनि काममा यसको नीति र नियमहरूमा पूर्ण ध्यान दिनुपर्छ। शुभ रङ्ग हरियो, शुभ अकं ५

कर्कट – CANCER
हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो –  आफ्नो प्रभाव र प्रतिष्ठामा बृद्धि हुनाले मन प्रसन्न रहनेछ।  भाग्यको सहयोगले तपाईंले उचाइ छुनुहुनेछ । नयाँ लगानीको लागि तयारी गरिरहेका केही अनुभवी व्यक्तिहरूसँग कुरा गर्नु तपाईंको लागि राम्रो हुनेछ।  एकभन्दा बढी स्रोतबाट आम्दानी हुने देखिन्छ। शुभ रङ्ग सेतो , शुभ अकं २

सिंह –LEO
मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे-   आजको दिन ब्यापार सम्बन्धी काममा तपाईलाई बल दिनेछ।  अध्ययन र अध्यात्ममा रुचि बढ्नेछ र साझेदारीमा कुनै पनि काम गर्दा सावधान रहनु पर्छ।  व्यापारमा रोकिएको पैसा प्राप्त भयो भने तपाईंको खुशीको कुनै सीमा रहनेछैन। शुभ रङ्ग सुन्तला रङ्ग , शुभ अकं १

कन्या – VIRGO
टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो-  आफ्नो भावनालाई नियन्त्रणमा राख्नुपर्छ अन्यथा घरबाट टाढा काममा जाँदा समस्या आउन सक्छ।  मातापिताको सेवामा धेरै समय बित्नेछ। शुभ रङ्ग हरियो, शुभ अकं ५

तुला –LIBRA
र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते-  तपाईको मिहिनेतको पूर्ण फल प्राप्त हुनेछ, जसका कारण तपाईको खुशीको कुनै ठाउँ रहनेछैन र सामाजिक क्षेत्रमा काम गर्ने व्यक्तिहरूले राम्रो प्रदर्शन गर्नेछन् । तपाईले परिवारका मानिसहरूको कुरा पनि बुझ्नुपर्नेहुन्छं। शुभ रङ्ग सेतो , शुभ अकं ६

वृश्चिक – SCORPIO
तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु- आज तपाईको हिम्मत र पराक्रममा वृद्धि हुनेछ।  आकस्मिक लाभ हुनेछ। घुमफिर गर्दा तपाईंले केही महत्त्वपूर्ण जानकारी पाउनुहुनेछ। शुभ रङ्ग रातो , शुभ अकं ९

धनु – SAGITTARIUS
ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे-  आजको दिन तपाईको लागि धेरै फलदायी रहनेछ।  तपाईंले परिवारका वरिष्ठ सदस्यहरूको सल्लाहलाई ध्यानपूर्वक सुन्नुहोस् र पालना गर्नुहोस्, र कुनै कुरामा धेरै उत्साही नहुनुहोस्, अन्यथा तपाईंले आज पश्चात्ताप गर्नुपर्ने हुनेछ। शुभ रङ्ग पहेलो , शुभ अकं ३

मकर – CAPRICORN
भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि-  सामाजिक क्षेत्रमा काम गर्नेहरूका लागि राम्रो हुनेछ। जागिरमा काम गर्नेहरुले आफ्नो योग्यता अनुसार काम पाउनेछन्। अनावस्यक विचारले मन चिन्तित हुनेछ। शुभ रङ्ग निलो, शुभ अकं ८

कुम्भ – AQUARIUS
गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द-  आजको दिन तपाईका लागि मिश्रित फलदायी रहनेछ। खर्च बढ्नेछन्। घरमा पाहुनाको आगमन हुन सक्छ। शुभ रङ्ग सेतो , शुभ अकं ६

मीन – PISCES
दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि- सुख र समृद्धिमा वृद्धि हुनेछ।  आज तपाईले रचनात्मक कार्यमा पूर्ण जोड दिनुहुनेछ।  व्यक्तित्वमा सुधार आउनेछ, तर तपाईले कार्यस्थलमा केहि चीजहरू गोप्य राख्नुपर्छ, अन्यथा तपाईका केही महत्त्वपूर्ण कुराहरू पनि चुहावट हुन सक्छ। शुभ रङ्ग रातो , शुभ अकं १

Related Post

Leave A Comment