२०८० वैशाख १५-आजको दिन तपाईंका लागि कस्तो रहला ? - Nepal Frontline
Latest
img

२०८० वैशाख १५-आजको दिन तपाईंका लागि कस्तो रहला ?

आज वि.स. २०८० साल वैशाख १५ गते शुक्रवार , सन् २०२३ अप्रिल २८ तारिख ।

मेष – ARIES
चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ- आज तपाईप्रति जनताको सहानुभूति हुनेछ।  विशेष व्यक्ति या  नजिकका साथीबाट धोका हुने सम्भावना छ।  प्रवृत्तिमा वृद्धि हुनेछ विचारमा दृढता हुनेछ।  कानुन विपरीत कुनै पनि काम नगर्नुहोस्, बुझेपछि धेरै समस्या भोग्नुपर्नेछ ।  पैसाको लेनदेनमा सावधानी अपनाउनुहोला ।

वृष – TAURUS
इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो- आजको दिन तपाईको लागि राम्रो रहनेछ । तेज बुद्धि र दक्षताका कारण तपाईको दिन राम्रो बन्नेछ।  तपाईंले आफ्नो पुरानो शौकहरू पछ्याउनुहुनेछ र यसबाट आम्दानी पनि हुनेछ।   काममा सफलता मिल्नेछ ।

मिथुन – GEMINI
का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह- तपाईको आत्मविश्वास बढ्नेछ।  व्यापारमा सुस्त गतिले गर्दा तपाई अलि चिन्तित हुनुहुनेछ।  परिवारका सदस्यहरुसंग रमाइलो पल बित्नेछ ।  अध्यात्ममा रुचि बढ्नेछ।  परिवारसँग समय बित्नेछ।  तपाईको स्वास्थ्य राम्रो रहनेछ।

कर्कट – CANCER
हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो – बक्यौता असुलीका प्रयास सफल हुनेछन्।आफ्नो सोच बदल्नुहोस् अरुलाई बदल्ने प्रयास नगर्नुहोस्।  क्रोधलाई नियन्त्रण गर्नुहोस्।  इष्ट देवीदेवताको आराधनाले लाभ मिल्नेछ।  काममा कामको बोझ कम हुनेछ ।  व्यापार यात्रा सफल हुनेछ।

सिंह –LEO
मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे- आजको दिन तपाईको लागि राम्रो रहनेछ ।तपाईको साहस र पराक्रम बढ्नेछ।  व्यक्तिगत प्रयासको बलमा सफलता मिल्नेछ।  तपाईको खर्च बढ्नेछ, जसका कारण आर्थिक अवस्था अलि कमजोर रहनेछ, मानसिक तनाबमा रहनुहुनेछ।

कन्या – VIRGO
टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो- तपाईका सबै काम समयमै पूरा हुनेछन्।  घरमै परिवारसँग चलचित्र हेर्ने योजना बनाइनेछ ।  काममा जीवन साथीको सहयोग मिल्नेछ, जसका कारण मन प्रसन्न रहनेछ।  तपाईको मिठो व्यवहारले घरमा खुशीको वातावरण सिर्जना गर्नेछ।

तुला –LIBRA
र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते- आज काममा प्रगतिको अवसर मिल्नेछ ।  मनलाई नकारात्मक विचारबाट हटाई सकारात्मक विचारमा केन्द्रित गर्नुहोस्।  धैर्यवान हुनुहोस्।  आफ्नो अधिकारको दुरुपयोग नगर्नुहोस्, अन्यथा घाटा हुन सक्छ।  रिसलाई नियन्त्रण गर्नुपर्छ।

वृश्चिक – SCORPIO
तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु- आजको दिन तपाईको लागि राम्रो रहनेछ।  भाग्यको तारा उच्च रहनेछ, जसका कारण काममा सफलता मिल्नेछ ।  लामो समयदेखि रोकिएका कामहरू पूरा हुन थाल्नेछन्।  काममा सफलता मिल्नेछ ।  मन प्रसन्न रहनेछ।  काममा दक्षताको लाभ मिल्नेछ ।

धनु – SAGITTARIUS
ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे-  दैनिक कार्यहरु बिना बाधा पुरा हुनेछन् ।  पार्टनरसँगको इमानदारी तपाईका लागि लाभदायक हुनेछ।  आज कुनै काममा गरेको प्रयास सफल हुनेछ ।

मकर – CAPRICORN
भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि-  महत्वपूर्ण काममा व्यस्तता रहनेछ ।  सामाजिक कार्यक्रममा भाग लिन सकिनेछ ।  विद्यार्थीहरूका लागि मेहनतले भरिएको समय छ।

कुम्भ – AQUARIUS
गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द-  तपाईको लागि आजको दिन सामान्य रहनेछ।  तपाईंको प्रेम जीवनमा अर्को व्यक्तिको हस्तक्षेप तपाईंको लागि समस्याको कारण बन्न सक्छ।  आयको मामिलामा भाग्यशाली हुनुहुनेछ र तपाईले राम्रो धन प्राप्त गर्नुहुनेछ।

मीन – PISCES
दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि- उत्साहले भरिपूर्ण रहनेछ ।  घरको वातावरण रमाइलो रहनेछ।  पूरा मिहिनेतका साथ सबै काम गर्नुहुनेछ।  मेहनतको फल पनि मिल्नेछ ।  जीवनसाथीसँगको सम्बन्ध प्रगाढ हुनेछ ।  सृजनात्मक कार्यमा संलग्न व्यक्तिबाट लाभ मिल्नेछ ।  प्रेमिकाको सम्बन्धमा नयाँपन आउनेछ ।

Related Post

Leave A Comment