आजको दिन तपाईंका लागि कस्तो रहला ? - Nepal Frontline
Latest
img

आजको दिन तपाईंका लागि कस्तो रहला ?

मेष – ARIES
चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ
तपाईंको आजको दिन शुभ रहने छ । शैक्षिक कार्यमा सफलता मिल्नेछ । करियरको लागि सुखद परिणाम ल्याउनेछ। परिवारको साथ मिल्नेछ । सबैजना सँगै मिलेर काम गर्ने मौका प्राप्त हुनेछ।भागदौड भने रहनेछ।

वृष – TAURUS
इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो

स्वास्थ्य राम्रो रहनेछ। टाढाको आफन्तबाट शुभ समाचार प्राप्त हुनेछ। आर्थिक दृष्टिकोणले भने केही समस्याले घेर्नेछन्। साथीभाइको सहयोग मिल्नेछ । सामाजिक प्रतिष्ठा बढ्नेछ। बहुमूल्य सामानहरू भने सुरक्षित राख्नुहोला।

मिथुन – GEMINI
का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह

व्यापार व्यवसायमा सुधार आउनेछ । नयाँ सम्पर्कहरू बढ्नेछन्। व्यापार सम्बन्धी यात्रामा जाने अवसर प्राप्त हुने छ, जुन तपाईको लागि लाभदायक हुनेछ। पैतृक सम्पत्तिबाट आर्थिक लाभ हुने छ । रोकिएका कामहरु पुरा हुनेछन् । आत्मविश्वासमा बृद्धि हुनेछ । जोखिम मोल्ने साहस गर्न सकिनेछ । यदि तपाईंले पहिले कुनै लगानी गर्नुभएको छ भने, त्यसको पूरा लाभ पनि पाउनुहुनेछ।

कर्कट – CANCER
हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो

आर्थिक अवस्था मजबुत हुनेछ । प्रेम सम्बन्धमा अनुकूलता रहनेछ। परिवारको सहयोग मिल्नेछ । जेष्ठ सदस्यको खुट्टा छोएर आशीर्वाद लिनुभयो भने सबै काम पुरा हुनेछन् । अभिभावकको साथ र सहयोग मिल्नेछ । मनको शान्तिका लागि धार्मिक कार्यक्रममा केही समय बित्नेछ।

सिंह –LEO
मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे

अनावश्यक क्रोध र बहसबाट टाढा रहनुहोस्। हतारमा कुनै पनि निर्णय नगर्नुहोस्। अप्रत्याशित खर्चको योग आउनेछ । चिन्ता र तनाव रहनेछ। पैसा लेनदेन गर्नु अघि सावधानी अपनाउनु पर्छ अन्यथा कसैले धोका दिन सक्छ। व्यवसाय गर्ने व्यक्तिले व्यवसायमा रोकिएका योजनाहरू पुनः सुरु गर्न सक्षम हुनेछन्। साना व्यवसायीले मनग्य लाभ पाउनेछन् । काम गर्नेहरूलाई नयाँ कामको प्रस्ताव मिल्नेछ, जसमा आम्दानी बढी हुनेछ।

कन्या – VIRGO
टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो

आमाको स्वास्थ्यको ख्याल गर्नु होला । बदलिँदो मौसमका कारण उतारचढाव देखिनेछ । साथीभाइको सहयोग मिल्नेछ । साथीभाइसँग कतै घुम्ने योजना बन्नेछ । साथीभाइबाट आम्दानीको अवसर पनि मिल्नेछ । सन्तानको पूर्ण सहयोग मिल्नेछ ।

तुला –LIBRA
र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते

श्रमजीवीहरूले आफ्नो काममा प्रगतिको अवसर प्राप्त गर्नेछन्। सामाजिक कार्यमा रुचि बढ्नेछ, प्रतिष्ठा बढ्नेछ। स्वास्थ्यमा उतारचढाव आउनेछ । व्यापार व्यवसायमा पारिवारिक सहयोग मिल्नेछ । चिन्ता र तनाव हावी हुनेछ, तर तपाईं आत्मविश्वासले भरिनु हुनेछ। सबै पक्षबाट सफलता मिल्नेछ ।

वृश्चिक – SCORPIO
तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु

शैक्षिक कार्यमा राम्रो नतिजा आउनेछ । नयाँ जागिरको प्रस्ताव आउनेछ, जसमा आम्दानी धेरै हुनेछ र पदमा पनि वृद्धि हुनेछ। यदि तपाइँ कुनै लगानी गर्न चाहनुहुन्छ भने, यो समय राम्रो छ। बेरोजगारलाई राम्रो रोजगारी मिल्ने संकेत देखिन्छ । टाढाको आफन्तबाट शुभ समाचार प्राप्त हुनेछ। वरिष्ठ व्यक्तिको सहयोग प्राप्त हुनेछ, जसका कारण रोकिएका कामहरू पूरा गर्न सकिनेछ। परिवारमा चलिरहेको कलह समाप्त हुनेछ। प्रेम जीवन राम्रो हुनेछ।

धनु – SAGITTARIUS
ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे

व्यवसाय गर्ने व्यक्तिले व्यवसायलाई अगाडि बढाउन नयाँ तरिका अपनाउनेछन् । यात्रामा जाने सम्भावना पनि छ । यात्रा लाभदायी रहनेछ। नयाँ व्यक्तिहरूसँग सम्पर्क हुनेछ, जसका कारण तपाईले आफ्नो व्यवसायलाई अगाडि बढाउन सक्षम हुनुहुनेछ। आफ्नो स्वास्थ्यप्रति सचेत रहनुहोस्। अत्यधिक कामको बोझको कारणले तपाईलाई थकान महसुस हुनेछ, जसको लागि तपाईले पर्याप्त आराम लिनु पर्नेछ। सवारी साधनको सुख पनि कम हुनेछ ।

मकर – CAPRICORN
भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि

घरपरिवारको थप जिम्मेवारी तपाईमाथि आउनेछ। जुन तपाईले पूरा गर्नुहुनेछ। परिवारमा केही परिवर्तनको लागि तपाईंले निर्णय गर्नुहुनेछ, जसका कारण केही मानिसहरू दुखी देखिनेछन्। कार्यस्थलमा कामको बोझ धेरै हुनेछ, तर आत्मविश्वासले भरिपूर्ण रहनेछ। समयमै सबै काम सम्पन्न हुनेछन् ।

कुम्भ – AQUARIUS
गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द

अचल सम्पत्ति खरिद बिक्री गर्ने योजना बन्न सक्छ। परीक्षामा सफलता मिल्नेछ । व्यापारमा वृद्धि हुनेछ । काममा अधिकार बढ्न सक्छ। समाजको उन्नतिका लागि गरेको कामको सम्मान मिल्नेछ । जो घरबाट टाढा व्यापार गरिरहेका छन्, उनीहरूले आफ्नो परिवारलाई सम्झनेछन्। आमाको साथ मिल्नेछ । वरिष्ठ सदस्यहरुबाट शुभ समाचार प्राप्त हुनेछ, जसका कारण तपाईको मन प्रफुल्लित हुनेछ। तपाईंको प्रेम जीवन राम्रो हुनेछ।

मीन – PISCES
दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि

आजको दिन सुखद रहनेछ। सन्तानको पूर्ण सहयोग मिल्नेछ । अभिभावकको साथ र सहयोग मिल्नेछ । सन्तानप्रति गर्व महसुस हुनेछ। व्यापार व्यवसाय गर्नेहरुले पनि आम्दानीका धेरै अवसर पाउनेछन् । तपाईको आर्थिक अवस्था बलियो हुनेछ। पैतृक सम्पत्तिबाट धन लाभ हुन सक्छ। काममा प्रगतिको बाटो खुल्नेछ । बेरोजगारलाई राम्रो रोजगारी मिल्नेछ । यात्रामा जाने सम्भावना छ । यात्रा तपाईको लागि सुखद रहनेछ। मनपर्ने भोजनको आनन्द मिल्नेछ। जीवनसाथीको पूर्ण सहयोग मिल्नेछ । दिदीबहिनी, दाजुभाइको सुख प्राप्त हुनेछ।

Related Post

Leave A Comment